Busy do Niemiec z Gdańska

Oferujemy podróż w komfortowych, wygodnych i przyjaznych pasażerom warunkach. Nasze pojazdy wyruszają za Odrę cztery razy w tygodniu. Jeśli właśnie planujesz wyprawę do Monachium, Frankfurtu, Hamburga czy dowolnego miasta u naszych zachodnich sąsiadów, skorzystaj z oferty WEST-SERVICE. Nie tylko wtedy, gdy chcesz wystartować z grodu nad Motławą. Możemy cię przyjąć na pokład z dowolnego miasta w województwie pomorskim, dlatego że nasza oferta obejmuje busy z Gdańska w formacie usługi door to door. Wystarczy, że podczas zakupu biletu wskażesz adres, spod którego chciałbyś rozpocząć podróż na zachód.

Podobne połączenia znajdują się w ofercie wielu przewoźników. Dlaczego warto wybrać właśnie WEST-SERVICE? Powody mogą być rozmaite – komfortowe, przystosowane do dalekich podróży samochody Volkswagen Caravelle z odpowiednim wyposażeniem, ubezpieczenie podróżne w cenie biletu lub gwarancja dojazdu dokładnie pod wskazany przez ciebie adres. A może będą to doświadczeni kierowcy, znający rozmaite zakątki w kraju docelowym jak własną kieszeń?

Niezależnie od powodu, dla którego wybierasz się do Niemiec z Gdańska, dotrzesz tam w optymalnym czasie, uzależnionym od miejsca odbioru i dojazdu. Nasza głowa w tym, by zająć się logistyczną stroną wyjazdu – twoje zadanie to zajęcie miejsca w fotelu przestronnego busa i podróż w warunkach, które pozwolą przyjemnie spędzić kilka lub nawet kilkanaście godzin podróży. Każdy z naszych pojazdów jest wyposażony w wydajną klimatyzację trzystrefową, system kontroli trakcji ESP oraz nawigację GPS, co znacząco wpływa na komfort, bezpieczeństwo i optymalny przebieg jazdy. Przed każdym wyjazdem auto, którym odbędziesz przejazd, poddajemy standardowej kontroli bezpieczeństwa. Do dyspozycji każdego pasażera pozostaje osobne gniazdko, pozwalające na nieskrępowany dostęp do urządzeń mobilnych podczas podróży. Wszystkie busy do Niemiec z Gdańska kosztują od 240 zł (Berlin) do 320 zł (Monachium). Przykładowy kurs z Gdańska do Getyngi trwa 12 godzin i kosztuje ok. 280 zł.

Busy do Niemiec z Gdańska
Posąg Neptuna w Gdańsku