Busy do Niemiec z Chojnic

Siedziba naszej firm mieści się w Chojnicach. Cztery razy w tygodniu (wtorek, czwartek, sobota, niedziela) startują stąd busy do Niemiec. Nasze wyjazdy koncentrują się na wybranych województwach w zachodniej i północnej Polsce, natomiast obszar dojazdu obejmuje bez wyjątku wszystkie landy. Jak to możliwe? Dzięki niezawodnym pojazdom, kierowanym przez doświadczonych, wieloletnich pracowników WEST-SERVICE oraz coraz bardziej doskonalonemu systemowi logistyki jesteśmy w stanie złożyć Państwu optymalną ofertę. Planujemy podróż w taki sposób, by każdy pasażer mógł wsiąść na pokład jednego z naszych niezawodnych busów Volkswagen Caravelle przed swoim domem lub oczekiwać na nas pod dowolnym adresem. Finał podróży to zawsze miejsce wskazane przez naszych klientów. Usługi przewozów międzynarodowych busami realizujemy w systemie door to door, a nasze busy z Chojnic niezawodnie dostarczą pasażera z bagażem i dobrymi wspomnieniami z podróży wprost pod wskazany adres.

Przykładową trasę z Chojnic do Jeny naszym pojazdem pokonasz już w dziewięć godzin, a koszt połączenia wraz z ubezpieczeniem i usługą dowozu pod wskazany adres to koszt rzędu 260 zł. Oczywiście, możliwe są także przewozy na dużo dłuższych szlakach. Wszystkie nasze auta zapewniają przestronne wnętrza i dużo przestrzeni dla ułożenia nóg. Sprawna klimatyzacja, wytłumiona część pasażerska i drobne udogodnienia, jak choćby gniazdko elektryczne przy każdy fotelu uzupełniają długą listę wygód.

Busy do Niemiec z Chojnic mogą zabrać pasażerów z wielu miejscowości w zachodnich rejonach województwa pomorskiego. Upewnij się, czy Twoje miasto, nawet nieduże, nie widnieje na naszej liście startowej. Kupując bilet do Frankfurtu nad Menem lub Bremy, możesz zacząć swoją podróż sprzed drzwi swojego mieszkania na przykład w Człuchowie lub Czersku. Niezależnie od tego, czy wybierasz się w interesach, do pracy czy rodziny, zawsze dotrzesz w komfortowych warunkach i bez zbędnych opóźnień.

Busy do Niemiec z Chojnic