Busy do Niemiec z województwa pomorskiego

Województwo pomorskie to dość rozległy obszar komunikacyjny. Zajmuje 18 tysięcy km2 – z takim wynikiem na liście państw świata byłoby wyżej od 43 z nich, tuż za Słowenią. Dawne związki z Niemcami i współczesny rynek pracy sprawiają, że wielu mieszkańców województwa poszukuje optymalnych środków transportu do naszych zachodnich sąsiadów. Niezawodnym, sprawdzonym przez licznych zadowolonych pasażerów sposobem przejazdu są usługi firmy WEST-SERVICE i busy z województwa pomorskiego.

Duży obszar i ogromne zainteresowanie przewozami za Odrę sprawia, że obsługujemy cztery kursy w tygodniu z terenu całego Pomorza, Żuław i Powiśla. Obsługujemy pasażerów w systemie door to door. Jeżdżące w naszej siatce połączeń pojazdy witają pasażera na pokładzie we wskazanym przez niego miejscu. Wieloletnie doświadczenie logistyczne pozwala nam zaplanować trasę tak, by nasz pasażer wysiadł prosto pod drzwiami domu, hotelu lub instytucji, do której się udaje, z poczuciem zadowolenia po miłej, sprawnej i bezpiecznej podróży.

Oprócz doświadczenia oferujemy busy do Niemiec, które z województwa pomorskiego aż do celu podróży w każdej godzinie jazdy zapewniają maksimum komfortu, wolnej przestrzeni do wyprostowania nóg i oczekiwanych udogodnień w postaci gniazdek do ładowarki i WiFi na pokładzie. Wytłumiona kabina pasażerska w Volkswagenie Caravelle, zaopatrzonym w wydajną klimatyzację i nowoczesne nagłośnienie, uprzyjemnią podróż, która może trwać nawet kilkanaście godzin. Gwarantujemy, że dzięki udogodnieniom droga upłynie niepostrzeżenie.

Podróż z WEST-SERVICE można rozpocząć w wielu lokalizacjach w województwie pomorskim. Jeździmy do wszystkich landów Niemiec. Na przykład podróż z Malborka do Kassel można rozpocząć we wtorek, czwartek, sobotę lub niedzielę. Potrwa 13 godzin, a jej koszt wyniesie ok. 300 złotych. Nie musisz martwić się o dojazd z bagażami na miejsce zbiórki i transport z miejsca przyjazdu pod docelowy adres. Nasi kierowcy jeżdżą bezpiecznie, Twoją trasę znają jak własną kieszeń i służą pomocą przez całą drogę.

Busy z pomorskiego
Sopot