Busy do Niemiec z Bydgoszczy

Mieszkasz w województwie kujawsko-pomorskim? Jeśli potrzebujesz pewnego i niedrogiego środka transportu za naszą zachodnią granicę, WEST-SERVICE dowiezie cię tam niezawodnie. Co więcej, wystarczy, że kupisz bilet, a nasz pojazd zabierze cię spod dowolnego adresu na terenie miasta. Busy do Niemiec z Bydgoszczy odjeżdżają cztery razy w tygodniu: we wtorki, w czwartki, soboty i niedziele. Podróż odbywa się w komfortowych warunkach. Wygodne i przystosowane do dalekich tras samochody dowiozą cię również pod wskazaną lokalizację w docelowym miejscu podróży.

Jak długo trwa przejazd? Przykładową trasę Bydgoszcz – Augsburg (Bawaria) nasze busy pokonują w 18 godzin, a koszt takiego przewozu to 320 zł od osoby. Jeździmy przestronnymi Volkswagenami Caravelle. Zadbaliśmy o szczegóły, które zamienią rutynowy przejazd w przyjemne doznanie. We wnętrzu busów nie zabraknie miejsca na wygodne ułożenie nóg. Spory luk bagażowy i odpowiednio zaplanowana przestrzeń na podręczną torbę lub plecak sprawiają, że można spędzić podróż w naprawdę komfortowych warunkach. Osobne gniazdka elektryczne dają możliwość nieskrępowanego korzystania z urządzeń mobilnych, także dzięki WiFi. Nasze auta wyposażone są w wydajną klimatyzację, nowoczesne nagłośnienie i niezawodne urządzenia GPS, dzięki którym twój cel przejazdu zostanie osiągnięty bez zbędnych poszukiwań.

Nie bez znaczenia dla komfortu podróży busem do Niemiec z Bydgoszczy będzie świetna, pełna życzliwości atmosfera na pokładzie. Nasi pracownicy są nie tylko znakomitymi kierowcami, ale potrafią wsłuchać się w potrzeby pasażerów i zadbać o komfort w trakcie wspólnie spędzonych kilku lub kilkunastu godzin. Trasę, którą będziesz pokonywał, znają bardzo dobrze dzięki wieloletniemu doświadczeniu. Już teraz możesz zamówić przejazd z miasta nad Brdą w dowolne miejsce za naszą zachodnią granicą. Busy z Bydgoszczy na trasach, które obsługuje nasza firma, to optymalny sposób podróży dla osób udających się do pracy, w celach naukowych, turystycznych, a także tych, które chcą odwiedzić dawno niewidzianą rodzinę.

Busy do Niemiec z Bydgoszczy
Opera Nova w Bydgoszczy