Busy do Niemiec z województwa kujawsko-pomorskiego

Od kiedy Polska weszła do strefy Schengen, a nasi zachodni sąsiedzi otworzyli swój rynek pracy, to właśnie Niemcy są najczęstszym kierunkiem podróży Polaków za granicę. Centralne położenie województwa kujawsko-pomorskiego sprawia, że odgrywa ono ważną rolę komunikacyjną w naszym kraju. Drogi Kujaw i części Pomorza często wiodą na zachód, a kierunek ten jest bardzo popularny. Nauka, praca, turystyka, odwiedziny bliskich i znajomych – jest wiele powodów, by szukać najlepszych środków transportu za granicę. Niedrogim i wygodnym sposobem jest oferta WEST-SERVICE – wysyłane przez nas w trasę busy do Niemiec z województwa kujawsko-pomorskiego.

Na czym polega wygoda podróżowania? U nas to proste – wpisujesz w formularz, przesyłasz mailem lub sms-em lub przekazujesz telefonicznie dwa adresy. Pierwszy z nich to ten, spod którego chcesz wyruszyć w drogę. Drugi adres powinien wskazać miejsce za Odrą, do którego chciałbyś dotrzeć. Realizujemy transport w systemie door to door. Warto sprawdzić, czy Twoja miejscowość znajduje się na naszej liście. Nasze pojazdy jeżdżą w kierunku wszystkich landów cztery razy w tygodniu. Przykład takiego kursu? Z Włocławka do Dortmundu dowieziemy cię w 13 godzin za kwotę 300 złotych, z dojazdem do miejsca, w którym będziesz czekać na nas z bagażem, biletem i ochotą na dłuższą podróż.

Gdy zajmiesz swoje miejsce, od razu przekonasz się, że można wybrać się w nią w komfortowych warunkach. Wygodne fotele z dużą przestrzenią na nogi, wytłumiona kabina, nagłośnienie, które nie uprzykrza życia, zawsze sprawna klimatyzacja – pilnujemy tego dla wygody naszych pasażerów. Busy do Niemiec, które startują w kujawsko-pomorskim, prowadzą doświadczeni kierowcy, zawsze służący pomocą na pokładach naszej floty. Korzystamy z obszernych, ośmioosobowych busów Volkswagen Caravelle, niezawodnie przygotowanych i odświeżonych przed drogą. Jeśli planujesz podróż z Torunia, Bydgoszczy czy Włocławka do dowolnego landu, koniecznie sprawdź naszą ofertę.

Busy z kujawsko pomorskiego do Niemiec
Toruń