Busy do Monachium

Teraz nasza siatka połączeń sięga aż do Bawarii. Niezależnie, czy do Monachium wybierasz się do pracy, na Oktoberfest, na mecz Bayernu czy zwiedzać zabytki tego miasta, możesz dotrzeć tam z WEST-SERVICE. Jeździmy z wielu miejscowości województwa pomorskiego i zachodniopomorskiego, a także wielkopolskiego, lubuskiego i kujawsko-pomorskiego i warmińsko-mazurskiego. Wystarczy, że przy zakupie biletu wpiszesz adres w jednej z miejscowości na liście, a nasz bus zawiezie cię stamtąd aż pod wskazany adres w Monachium.

Stąd także startują nasze busy w podróż powrotną. Południowoniemiecka metropolia to szczególnie urokliwe miejsce, z wieloma zakątkami wartymi odwiedzenia. Całe miasto widać doskonale z położonego na wzniesieniu kościoła św. Piotra, warto odwiedzić również Stare Miasto i największy w Europie ogród miejski. W Monachium znajduje się siedziba firmy Bayerische Motoren Werke, czyli słynnego BMW, można zobaczyć tu poza tym niezwykły salon innego potentata motoryzacji, firmy Mercedes-Benz, z samochodami w oknach wystawowych na kilku piętrach. Nasze połączenia pozwolą ci odwiedzić i poznać te niezwykłe obiekty.

Bawaria, a w szczególności jej główne miasto, jest od chwili uwolnienia rynku pracy przez naszych zachodnich sąsiadów popularnym miejscem zatrudnienia. Regularne przewozy osób z północy i zachodu Polski na południe Niemiec to oferta dla wszystkich. Każdy z pasażerów udaje się tam z innego powodu, ale jeśli wyruszy z WEST-SERVICE, niezmiennie dotrze do celu w komfortowych warunkach, jakie zapewniają busy Volkswagen Caravelle, obsługujące połączenia naszej firmy. Busy do Monachium pokonują trasę w możliwie najkrótszym czasie – to kwestia logistycznego doświadczenia. Dzięki niemu możliwe staje się połączenie regularnej siatki przejazdów z indywidualnymi preferencjami klientów. Usługa door to door w naszym wykonaniu działa niezawodnie, o czym świadczą opinie zadowolonych klientów.

Z nami przejedziesz trasę z Gdańska, Chojnic czy Bydgoszczy busami do Monachium w cenie 320 zł, z gwarancją dowozu od drzwi do drzwi i ubezpieczeniem komunikacyjnym. Życzymy udanego pobytu, owocnej pracy i wyłącznie pozytywnych wrażeń.

Busy do Monachium